قوانین و مقررات


  • سرویس سایت و وبلاگ دهی اد ایران بر طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت مینماید و وبلاگ هایی که این قوانین را نقض کنند غیرفعال یا حذف و در صورت لزوم طبق قوانین جرایم رایانه ای پیگیری جدی میگردند.
  • -اد ایران در حفظ مشخصات مخفی کاربران و امانتداری خود را ملزم به رعایت میداند.
  • -مسئولیت محتوای مطالب وبلاگها بر عهده مالک وبلاگ است و شبکه اد ایران تحت هیچ شرایطی مسئولیت آنرا مورد قبول قرار نمیدهد و در صورت لزوم طبق دستورات قضایی مشخصات صاحب آنرا در اختیار مراجع ذیصلاح قرار میدهد.
  • -چون خرید و فروش و فروشگاه در سیستم برای هر وبلاگ فعال میباشد لطفا در هنگام معامله و حتی در هنگام رد و بدل کالای فیزیکی یا مجازی و مبالغ از معتبر بودن خریدار و فروشنده اطمینان کامل حاصل بفرمایید.زیرا به غیر از فروشگاه اصلی سایت ,مابقی زیر نظر سایت اد ایران نمیباشندو مسولیتی بابت آن بر عهده ما نیست.
  • -سایت ادایران مسئولیت خسارت احتمالی در اثر اعتماد به اطلاعات قرار گرفته در وبلاگها را نمی پذیرد و فقط در صورت معرفی ازطریق کاربران مورد را غیرفعال یا حذف مینماییم.
  • -اد ایران میتواند در هر زمان بخواهد وبلاگ,مطالب,عناوین,رسانه و… که از لحاظ شرعی و قانونی و عرف و یا به تشخیص مدیران مناسب نباشد را غیرفعال و حذف نماید.
  • -کاربران و استفاده کنندگان ار سایت و وبلاگها که در صدد برهم زدن ,هک ویا هرگونه سو استفاده و تخریب باشند طبق قوانین جرایم رایانه ای پیگیری میشوند.

-استفاده از تصاویر غیر اخلاقی و نامناسب در مطالب یا لوگوی وبلاگ ممنوع است .

-مطالب حاوی تخریب ، فحاشی ، توهین و افترا  در صورت مشاهده حذف میگردد. .

-قرار دادن فیلم و موسیقی غیرمجاز و یا لینک دادن به آنها ممنوع است .

-لینک به سایت های نامناسب و فیلتر شده ممنوع است .

-جهت حفظ مالکیت معنوی  منبع محتوا و مطالبی که از جای دیگری نقل قول شده اند ، میبایست ذکر شود .

-صرف فعالیت بصورت تبلیغات در وبلاگ ها ممنوع است .

-کاربران مجاز به قرار دادن مطالبی که حقوق مولف (Copy Right) را نقض کند نیستند و مسئولیت احتمالی بر عهده صاحب وبلاگ خواهد بود .

-قرار دادن کدهای popup و تبلیغات سایت های غیر مجاز درآمد از اینترنت ممنوع می باشد .
-نام نویسی ملزم به رعایت وپذیرفتن قوانین میباشدودر غیر اینصورت در موارد تخلف طبق قوانین جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران پیگیری میگردد.

-کاربران در صورت مشاهده مغایرتهای قانونی و شرعی مراتب را ابتدا به مدیریت سایت اطلاع رسانی نمایند.

– در صورت لزوم امکان اصلاح یا اضافه شدن بند جدیدی به قوانین وجود دارد .

                                                                                                     ثبت نام و وبلاگ رایگان

موفق باشید